Ile kosztuje wynajem busa z kierowcą

Ile kosztuje wynajem busa z kierowcą

Potrzebny bus z kierowcą? Nie ma najmniejszego problemu, wypożyczalnia busów posiada w ofercie taką usługę w atrakcyjnej cenie. Klienci mają zapewniony nowoczesny, komfortowy transport dla swoich gości na wesele, na pogrzeb, przejazd na lotnisko, pojazdy do firmowego transportu pracowników do miejsca pracy i z powrotem. Dla stałych klientów dostępne są rabaty oraz indywidualne stawki.

Zasadność wynajmu busa z kierowcą

Skorzystanie z wynajmu busa z kierowcą jest najlepszą alternatywą, jako bezpieczny środek transportu na wycieczki szkolne, wyjazdy firmowe i małe wesela. Busy mogą pomieścić od 8 do 20 osób – tyle miejsca potrzeba na zorganizowanie przewozów pasażerskich na wszelkie imprezy, wyjazdy turystyczne i służbowe, przewóz pracowników firmy. Dla mniejszych grup dostępne są modele o odpowiedniej pojemności. Każdy klient samodzielnie lub z pomocą pracownika wypożyczalni busów wybiera opcję, która najbardziej mu odpowiada. Może to być bus z klimatyzacją, ergonomicznymi siedzeniami, oświetleniem, roletami okiennymi, ogrzewaniem postojowym. Ile kosztuje wynajem busa z kierowcą?

Koszt wynajmu wygodnego busa z kierowcą w jednej wypożyczalni samochodów nie pokrywa się z cennikiem innej, dlatego aby poznać dokładne ceny należy skontaktować się z konkretną firmą. Na rynku takich usług można znaleźć ceny wynajmu wygodnego busa z kierowcą za transfer w kwocie około 260 złotych za godzinę. Podawane są również ryczałty na przykład do czterech godzin w cenie około 380 złotych i do ośmiu godzin w cenie około 680 zł. W tym przypadku obowiązuje stawka za jeden kilometr w kwocie około 2,30 zł. Dochodzą dodatkowe opłaty takie jak opłacenie miejsca parkingowego i jeżeli jest taka potrzeba opłacenie noclegu i wyżywienia dla kierowcy.

Od czego zależy cena wynajmu busa z kierowcą?

Ile kosztuje wynajem busa z kierowcą? Przede wszystkim od cennika danej wypożyczalni, ale poza przedstawionym wyżej przykładem niektóre wypożyczalnie busów na swoich stronach podają:

  • Wynajem busa 7 osobowego z kierowcą koszt około 1,50 zł. za km.
  • Wynajem busa 19 osobowego z kierowcą koszt około 2,70 zł. za km.

Co wpływa na koszt wynajmu busa z kierowcą? Oczywiście liczba osób, która będzie podróżowała busem, ilość kilometrów, którą trzeba przejechać i ceny autostrad (płatnych). Jednak szczegółowa wycena jest przeprowadzana w czasie kontaktu z wypożyczalnią busów.

Zalety wynajęcia busa z kierowcą?

Ile kosztuje wynajem busa z kierowcąCały transport zapewniają profesjonalni kierowcy. Są to wykwalifikowani specjaliści z dużym doświadczeniem w bezwypadkowej jeździe, są uprzejmi, zawsze schludni i uważni na każde życzenie klienta. To oni skomponują najkrótszą trasę do celu, zadbają o komfort pasażerów i bezpieczeństwo oraz wezmą odpowiedzialność za wszelkie problemy, które pojawią się podczas podróży.

Złożenie zamówienia na wynajem busa z kierowcą jest proste, pracownicy wypożyczalni wyjaśniają dlaczego danego rodzaju transportu klient potrzebuje. Wynajem busa z kierowcą to komfort i spokój podróżowania. Można pozbyć się niepotrzebnych zmartwień, odpocząć i cieszyć się widokami. Po dotarciu na miejsce klient będzie miał czas na odpoczynek, przygotowanie się do ważnego spotkania biznesowego lub pogawędkę z towarzyszami w miłej atmosferze.

Usługa wynajmu busa z kierowcą jest opłacalna i wygodna, jeśli ktoś potrzebuje dostać się do kilku miejsc w ciągu jednego dnia. W końcu nie trzeba za każdym razem czekać na taksówkę płacić za każdą podróż lub przestoje. To idealna opcja dla gości oraz mieszkańców, którzy nie są zaznajomieni z trasą ruchu lub z jakiegoś powodu nie są gotowi zasiąść za kierownicą samochodu.

Co przemawia za powierzeniem prowadzenia pojazdu zawodowemu kierowcy?

  • Obliczanie optymalnej trasy. Jeśli trzeba odwiedzić kilka miejsc w określonym czasie, kierowca zoptymalizuje trasę. Korzystając z usługi wynajmu busa z kierowcą, klient będzie miał czas na wszystko, bez pośpiechu i bez bezczynności w korkach.
  • Dodatkowe wyposażenie samochodów. Trzeba omówić wszystkie niuanse z konsultantem wypożyczalni samochodów. Jeśli trzeba zamontować fotelik dziecięcy, sprzęt do przewozu zwierząt lub router Wi-Fi, personel szybko przygotuje busa.
  • Wygoda płatności. Za busa z kierowcą można płacić zarówno gotówką, jak i kartą bankową: przeważnie w każdym aucie zainstalowany jest terminal. Dla osób prawnych istnieje możliwość płatności bezgotówkowych.
  • Elastyczny wybór okresu i stawki wynajmu. Bus z usługą kierowcy można wynająć zarówno na 2 godziny jak i na cały dzień lub dłużej.

Wysoko wykwalifikowana obsługa weselna to klucz do sukcesu uroczystości. Trzeba przewieźć gości do urzędu stanu cywilnego, kościoła lub sali bankietowej, ale nie wiadomo jak zapewnić transport? Wystarczy zadzwonić do wypożyczalni busów i zamówić pojazd i obsługą. Dotyczy to również innych imprez rodzinnych jak komunia, chrzciny, rocznica ślubu itd. Wszystkie imprezy firmowe, eventy mogą być obsługiwane przez busy z kierowcą, dzięki temu każdy pracownik dotrze bez problemu do domu. Koszt wynajmu busa z kierowcą nie jest wysoki w porównaniu z osiąganą korzyścią.