Myjnie samoobsługowe

Myjnie samoobsługowe

Myjnie samoobsługowe – nasza firma oferuje realizację marzenia o własnym biznesie w możliwie najkrótszym czasie. A dla doświadczonych biznesmenów, możliwość otworzenia myjni samochodowej z dużą rentownością. Przed rozpoczęciem pracy nasz specjalista wybierze dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę. Na Twoje życzenie sporządzi biznesplan i zaoferuje sprzęt na dowolną kwotę inwestycji.

Specjalizujemy się w sprzedaży wyposażenia do myjni samoobsługowych każdego typu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Wybierając nas, wybierasz wysokiej jakości sprzęt, wysoki poziom serwisu i wsparcia technologicznego oraz zapewnienie wykwalifikowanej pomocy na etapie budowy, jak również uruchomienia myjni samochodowej. Z naszą pomocą osiągniesz maksymalizację przychodów i zysków, zmniejszysz koszty i wyprzedzisz wszystkich konkurentów.

Myjnia samochodowa samoobsługowa: podstawy dochodowego biznesu

Funkcjonalne myjnie z automatami samoobsługowymi to obiecujący pomysł na biznes i sposób na opłacalną inwestycję. Są to kompaktowe autonomiczne kompleksy z kilkoma stanowiskami do mycia samochodów. Popularność takich obiektów stale rośnie, ponieważ ten biznes nie niesie ze sobą poważnych zagrożeń i gwarantuje zysk dziesięciokrotnie wyższy niż dochód z wynajmu nieruchomości mieszkalnej. Inwestycje zwracają się w zależności od wielkości przedsięwzięcia od roku do kilku lat, co tłumaczy wysoki popyt na usługi mycia samochodów.

Aby zacząć zarabiać, będziesz potrzebować:

 • Grunt – można ją kupić lub wydzierżawić.
 • Zestaw wyposażenia – może to być zarówno ekonomiczny, jak i droższy najwyższej jakości.
 • Solidna firma świadcząca usługi w zakresie budowy i montażu kompleksów myjących.

Ważne! Wysokość inwestycji przy otwieraniu myjni samochodowej uzależniona jest od kosztów zakupu sprzętu. Ale zgodnie z wynikami obliczeń lepiej zwiększyć budżet o 10-20%.

Co zawiera zestaw do myjni samochodowej?

Koszt wyposażenia myjni samochodowej samoobsługowej zależy od wybranego pakietu oraz konfiguracji.

Podstawowy zestaw w wersji standardowej zawiera:

 • Silniki elektryczne zapewniające stabilny dopływ wody i detergentów.
 • Pompa wysokiego ciśnienia.
 • Pompy dozujące.
 • Zawory elektromagnetyczne niskiego i wysokiego ciśnienia.
 • Pistolet do mycia i pistolet piankowy.
 • Konsola obrotowa (jest wykonana ze stali nierdzewnej, co zwiększa żywotność).
 • Centrala sterująca z systemem bezpieczeństwa, jest to panel z ekranem, przyciskami, zintegrowanym akceptorem banknotów i wrzutnikiem monet, pozwala na wybór programów mycia, może być uzupełniony o opcję płatności bezgotówkowych i pracy z kartami lojalnościowymi.
 • Uchwyty na dywaniki samochodowe.

Dodatkowo trzeba pomyśleć o systemie uzdatniania wody i oczyszczalni ścieków. Pierwszy pomoże usunąć piasek z wody, znormalizować jej skład chemiczny i wydłużyć żywotność sprzętu. A drugi zapewnia wysokiej jakości usuwanie frakcji pieniących się, cząstek stałych i osadów olejowych w celu osiągnięcia wysokiego stopnia oczyszczenia wody. Wykonujemy prace pod klucz, organizujemy szybkie uruchomienie myjni. Tylko u nas znajdują się zestawy wyposażenia w różnych kategoriach cenowych, co pozwala na dobranie odpowiedniego rozwiązania technicznego, a przy tym nie przekraczania budżetu.

Co wpływa na koszt otwarcia myjni samochodowej bezdotykowej?

Podstawą wykonania takich obliczeń, jest wskazanie z ilu stanowiska będzie składała się myjnia samochodowa. Im więcej punktów, tym droższe będzie założenie firmy. Należy jednak wziąć pod uwagę, że większa liczba stanowisk zwiększy rentowność kompleksu, skróci czas zwrotu i zwiększy dochody. Na koszt wpływają np.: materiały do produkcji głównego wyposażenia, pompa wysokociśnieniowa (wydajność i ilość), instalacje, filtry i systemy odwróconej osmozy do wysokiej jakości oczyszczania wody źródłowej i ścieków, węże, pistolety itp.

Cena otwarcie myjni samochodowej to także poprawa terenu?

Ilość pracy nad poprawą terenu kompleksu wpływa na to, ile kosztuje otwarcie myjni samochodowej bezdotykowej:

 • Budowa, organizacja dróg parkingowych i dojazdowych.
 • Pokrycie terenu kompleksu kostką brukową.
 • Zagospodarowanie terenu i przyległego terenu.
 • Usuwanie i unieszkodliwianie odpadów budowlanych.
Myjnie samoobsługowe
Myjnie samoobsługowe

Mycie auta w myjni samochodowej pozwala znacznie przyspieszyć i uprościć proces jego konserwacji. Wszystkie funkcje wykonywane są bez bezpośredniego kontaktu z karoserią, co całkowicie eliminuje ryzyko uszkodzenia lakieru. Wystarczy, że wyposażysz każde stanowisko w niezbędny sprzęt, przygotujesz myjnię samoobsługową do pracy latem lub zimą. Dzięki specjalnemu oprogramowaniu określane są wymiary pojazdu, dozowanie i dostarczanie minimalną ilość wody i chemii samochodowej niezbędne do wysokiej jakości myjni. To oszczędza energię. To znacznie obniża koszty świadczenia usług, odpowiednio zwiększa rentowność Twojego biznesu.

Ostateczna cena myjni samoobsługowej jest uzależniona od wielu czynników i każdorazowo kalkulowana jest indywidualnie. Skontaktuj się z naszymi specjalistami a oni opracują dla Ciebie szczegółowy biznesplan i zaproponują najkorzystniejsze warunki współpracy. Na podstawie Twoich życzeń i możliwości finansowych dobierzemy efektywny sprzęt, obliczymy ostateczną cenę myjni oraz ustalimy termin realizacji projektu.